کار پیراپزشکان در سوئد

10 / 10
از 2 کاربر

کار پیراپزشکان در سوئد

کار پیراپزشکان در سوئد و نحوه دریافت ویزای کار پیراپزشکان در سوئد، شرایط معادل سازی مدارک کار پیراپزشکان در سوئد و همچنین شرایط اخذ ویزای کار پیراپزشکان در سوئد از جمله مطالبی است که در ادامه مطلب ذکر شده . در ادامه مطلب با عنوان کار پیراپزشکان در سوئد همراه ما باشید.

سوئد کشوری واقع شده در شمال اروپاست که از غرب با نروژ، از شمال شرق با فنلاند و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است. پایتخت این کشور شهر استکهلم است که  جمعیتی در حدود 950 هزار نفر در این شهر ساکن هستند. در غرب سوئد شهر گوتنبرگ با جمعیت 570 هزار نفر وجود دارد و مالمو در جنوب سوئد حدود 340 هزار نفر جمعیت دارد.

کار پیراپزشکان در سوئد

کار پیراپزشکان در سوئد

سوئد کشور با جمعیتی ده میلیون نفریست که که حدود دو میلیون از این جمعیت را افراد زیر 18 سال تشکیل می دهند. سوئد یک کشور چند فرهنگی است و حدود 18 درصد از سوئدی ها در یک کشور دیگر متولد شده اند.

زبان رسمی این کشور سوئدی ست اما اکثریت مردم این کشور به زبان انگلیسی تسلط دارند و اکثر رشته ها و دوره های تحصیلی در دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی تدریس می شود.

این کشور به علت سیستم آموزشی با کیفیت و نرخ بیکاری بسیار پایین مقصد بسیاری از مهاجرین می باشد و یکی از دلایل و از را های ورود به این کشور می توان به اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای کاری، اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق ازدواج اشاره کرد. از آنجا که این کشور در سالهای اخیر با کمبود نیروی کار در گروه یپراپزشکی مواجه است در این نوشتار قصد داریم به توضیح مهاجرت گروه پیراپزشکان در سوئد بپردازیم.(کار پیراپزشکان در سوئد)

به دلیل اینکه کار پیراپزشکان مستقیما با جان بیماران در ارتباط است مهم ترین مساله ای که باید عنوان شود بحث معادلسازی مدارک می باشد و هر کشوری برای جذب گروه پیراپزشکانی که در کشوری خارجی تحصیل کرده اند، پروسه ی مخصوص به خود را برای معادلسازی در نظر گرفته است (کار پیراپزشکان در سوئد) که این پروسه در کشورهای مختلف معمولا شامل آزمون های تئوری و عملی و همچنین یک دوره ی بیمارستانی یا اصطلاحا دوره ی کارورزی می باشد.

بنابراین دانستن زبان اصلی کشور مقصد یعنی زبان سوئدی و همچنین به تایید رساندن مدارک تحصیلی و کاری متقاضی از الزامات درخواست ویزای کاری برای گروه پیراپزشکی می باشد.(کار پیراپزشکان در سوئد)

شرایط معادل سازی مدارک کار پیراپزشکان در سوئد

همانطور که کمی قبل اشاره شد کشور سوئد در حال جذب نیروی کار در بخش پیراپزشکی می باشد اما متاسفانه برای این منظور ویزای کاری مشخصی را در نظر نگرفته است پس متقاضیان می بایستی به دنبال یک راه ورود به این کشور باشند تا بتوانند دوره زبان سوئدی را گذرانده و برای معادلسازی مدارک خود اقدام کنند.

از راه های ورود به این کشور میتوان به اخذ ویزای تحصیلی برای دوره ی مستر، اخذ ویزای دوره ی زبان سوئدی و اخذ ویزای دوره ی زبان انگلیسی اشاره کرد.

در این حالت دانشجو پس دریافت پذیرش از دانشگاه های این کشور و اخذ ویزا وارد این کشور شده و در مدت زمانی که در این کشور حضور دارد شروع به یادگیری زبان اصلی این کشور می کند چرا که همانطور که کمی قبل عنوان شد کار پیراپزشکان ارتباط مستقیمی با جان انسان ها دارد و گروه پیراپزشکان (کار پیراپزشکان در سوئد) در هر کشوری که قصد داشته باشند مشغول به کار شوند بایستی زبان اصلی این کشور را بدانند.

پس از یادگیری زبان و شرکت در آزمون مربوط به زبان پیراپزشکان بر خلاف پزشکان آزمون معادلسازی نخواهند داشت و فقط بایستی در یک دوره ی کارورزی در بیمارستان های این کشور شرکت کنند تا در نهایت بتوانند مشغول به کار  (کار پیراپزشکان در سوئد) شوند.

شرایط اخذ ویزای کاری سوئد

پس از ارسال مدارک لازم به سازمان نظام پزشکی سوئد بعد از یک پروسه ی چند ماهه نامه ی آتوریزیش شخص متقاضی گرفته خواهد شد که بعد از این مرحله مدارک فرد اعم از ساپورت مالی ، مدارک همراهان، شرایط محل اسکان متقاضی و ... باید مورد بررسی و آماده سازی قرار گرفته و به سفارت ارائه شود و در نهایت پس از یک مدت زمانی 20 تا 40 روزه ویزای شخص صادر خواهد شد.

لازم به ذکر است که شما میتوانید با مراجعه به قسمت های تحصیل پزشکی در سوئد ، تحصیل دندانپزشکی در سوئد ، کار پزشکان در سوئد ، کار پیراپزشکان در سوئد ، کار دندانپزشکان در سوئد و همچنین نحوه ی معادل سازی مدارک پزشکی در سوئد از اطلاعات بیشتر در زمینه ی مهاجرت پزشکان برخوردار شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت گروه پیراپزشکی به سوئد، کار پیراپزشکان در سوئد و نحوه ی معادل سازی مدارک و اخذ ویزای کار پیراپزشکان در سوئد می توانید با شماره های موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

نظرات کاربران
ارسطو : سوئد
0 0
به نام خدا باعرض سلام من برادرم فارغ اتحصیل کارشناسی اتاق عمله و مدرک زبان هم نداره،25 سالشه، برای ویزای کار سوئد میخواد اقدام کنه،چندتا سوال دارم: 1-آیا مدرک زبان اصلا لازم هست؟؟ اگه هست برای سوئد چه مدرکی باید باشه و با چه نمره ‌ای؟ 2- کارآموزی های دانشگاه جزء سابقه کار هست؟؟ 3- میخواد سربازی بره بعد اقدام کنه، حالا اگه داخله سربازی شغل مربوط به کار داشته باشه، جزء سابقه کاریش حساب میشه؟؟ 4- میشه سربازی نرفته اقدام کنه برا ویزا؟؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :