کار پزشکان در مالزی

5 / 10
از 2 کاربر

کار پزشکان در مالزی

توضیحاتی در خصوص کار پزشکان در مالزی و شرایط پذیرش پزشکان در مالزی همچنین مطالبی کلی درباره ی کشور مالزی و نحوه پذیرش آن و کار پزشکان در مالزی داده شده است که در ادامه مطلب میتوانید بخوانید. در ادامه مطلب کار پزشکان در مالزی همراه ما باشید.

مالزی یکی از کشورهای آسیای شرقی میباشد که سالهای گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است به خصوص در صنعت توریست پیشرفتهای خیره کننده ای داشته است. بسیاری از افراد به دلیل شرایط اقتصادی نسبتا پایدار و همچنین به این علت که کشور مالزی یکی از کشورهای کم حاشیه و آرام دنیا میباشند و همچنین زندگی در این کشور با آرامش بسیار زیادی همراه هست علاقه مندند که در کشور مالزی برای کاریابی اقدام نمایند. پزشکان و افراد فارغ التحصیل گروه پیرا پزشکی نیز از افرادی هستند که جویای کار در کشور مالزی میباشند. همچنین به این علت که جدیدا بیمارستانهای بین المللی بسیاری در مالزی احداث گردیده که توریست درمانی را جذب میکند، به نظر میرسد که به نیروی پزشکی نیز نیاز میباشد.

در ادامه مطلب قصد داریم که در مورد کار پزشکان در مالزی توضیحاتی را ارایه نماییم.

کار پزشکان در مالزی

کار پزشکان در مالزی

مطلب مهمی که باید گفته شود این است که کشور مالزی تنها به کسانی اجازه طبابت میدهد که شهروند آن کشور باشند، بنابراین برای پزشکان خارجی در کشور مالزی اجازه طبابت صادر نخواهد شد.

تنها موردی که پزشکان میتوانند بوسیله آن در کشور مالزی مشغول به کار شوند (کار پزشکان در مالزی) این است که در مراکز درمانی خصوصی مشغول به کار شوند که این مورد مستلزم این است که پزشک متقاضی کار از یک بیمارستان خصوصی در مالزی پیشنهاد کاری داشته باشد، و کارفرما جهت انجام کار از پزشک دعوت به کار به عمل آورده باشد.

به غیر از مورد ذکر شده در پاراگراف فوق باید توجه داشته باشیم که پزشکی که در یک بیمارستان یا کلینیک خصوصی مشغول به کار شوند باید این شرط را نیز بپذیرد که به عنوان یک تعلیم دهنده باید مشغول به کار باشد و به عنوان یک تعلیم دهنده باید مشغول به کار باشد و در حین طبابت به امر تعلیم نیز بپردازد.(کار پزشکان در مالزی)

برای این منظور و برای این که شخصی در مالزی بتواند مراحل بالا را طی کند و مشغول کار شود؛ میبایستی مدارک پزشکی و ریز نمرات وی توسط سایت ECFMG  و یا EPIC  (Electronic Portfolio of International Credetials) تایید شده و به مرکز درمانی و یا دانشگاهی که در مالزی پزشک متقاضی را به استخدام خود درآورده است گزارش شود.

لازم به ذکر است که شما میتوانید با مراجعه به قسمت های تحصیل پزشکی در مالزی و تحصیل دندانپزشکی در مالزی از اطلاعات جامع و کامل تری در زمینه ی مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به خارج از ایران بهره مند شوید.

برای مشاوره بیشتر در این زمینه و یا ثبت نام و تایید مدارک خود در سایت EPIC  میتوانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و از مشاوره های رایگان بهره مند شوید. همچنین جهت مشاوره در مورد مهاجرت ، کار پزشکان در مالزی و در سایر کشورها میتوانید از مطالب این سایت بهره مند شوید.

نظرات کاربران
انصاری : سلام
1 0
سلام..ممنونم از راهنمایی تان..چطور میتونم در مورد کار باهاتون صحبت کنم..دخترم حدود۵ تا ۶ ماه دیگه درس پزشکی اش تموم میشه..و میخوام بدونم چطور میتونم برای کار در مالزی ازتون کمک بگیرم..البته ما حدود سه سال در کوالالامپور زندگی میکردیم..ممنونم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :