کار دندانپزشکان در اتریش

9 / 10
از 2 کاربر

کار دندانپزشکان در اتریش

اخذ ویزای کاری کشور اتریش و کار دندانپزشکان در اتریش همچنین شرایط اخذ ویزای و کار پزشکان و دندانپزشکان در اتریش و هزینه های تحصیل دکتری در اتریش از مواردی هستند که در این مقاله ذکر شده اند. در ادامه مقاله کار دندانپزشکان دراتریش همراه ماباشید.

گرفتن ویزای کار از کشور اتریش برای پزشکان و دندانپزشکان (کار دندانپزشکان در اتریش) همواره از گزینه های اول متقاضیان پزشک و یا دندانپزشک به تحصیل و کار در خارج از کشور بوده است. اتریش از کشورهایی است که همواره به نیروی کار پزشک و دندانپزشک نیاز داشته است و پزشکان زیادی از کشورهای خارحی در این کشور مشغول به کار هستند. علاوه براین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش نیز در دانشگاه هایی چون دانشگاه مدیکال وین، دانشگاه گراس و دانشگاه اینسرک هر ساله دانشجویان بسیاری را از سراسر دنیا جذب میکند.(کار دندانپزشکان در اتریش)

کار دندانپزشکان در اتریش

(کار دندانپزشکان در اتریش)

همانطور که در مقاله های مختلف این وب سایت نیز اشاره شده است، مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان پروسه متفاوتی نسبت به رشته های دیگر دارد. پزشکان به جهت حساسیت رشته برای مهاجرت به هر کشوری باید پروسه معادل سازی مدرک را برای ان کشور گذرانده باشند، معمولاً هر کشوری برای این کار چند مرحله که توانایی های علمی و ارتباطی پزشک را میسنجد، برای این کار اختصاص داده است. هم چنین پزشکان باز هم به دلیل ماهیت رشته خود برای کار در هر کشوری باید به زبان اصلی آن کشور تسلط داشته باشند.(کار دندانپزشکان در اتریش)

برای به دست اوردن اجازه کار در کشور اتریش به عنوان پزشک و یا دندانپزشک اولین مرحله گذارندن دوره های زبان آلمانی و بنابراین رسیدن به تسلط کامل در زبان آلمانی میباشد. مرحله دوم نیز شرکت در دوره های معادل سازی و کارورزی میباشد. زمانی که دندانپزشک (کار دندانپزشکان در اتریش) مدارک مبنی بر تأیید مدارکش را از سازمان مربوطه دریافت کرد، وارد دوره های تکمیلی تر میشود و بعد از گذراندن این دوره و پاس کردن آزمون های مدنظر او عنوان Doctor of Medicine را که مورد تأیید اتحادیه اروپا ست، به دست میآورد که میتواند وارد دوره های تخصص شده و یا به عنوان پزشک کار کند.

با  وجود اینکه دندانپزشکان همواره در کشور اتریش جزو رشته های های مورد نیاز بوده اند، اما ویزایی مختص طی کردن پروسه معادل سازی برای پزشکان و دندانپزشکان در اتریش وجود ندارد،(کار دندانپزشکان در اتریش)  و بنابراین میتوان از طریق گرفتن پذیرش از دوره های phd در دانشگاه های پزشکی اتریش هم چون دانشگاه مدیکال وین وارد پروسه معادل سازی و گرفتن اجازه کار به عنوان پزشک یا دندانپزشک شد(کار دندانپزشکان در اتریش) ؛ نکته بسیار خوبی که در مهاجرت به این روش وجود دارد این است که این دوره ها به زبان انگلیسی نیز برگزار میشوند و بنابراین دندانپزشک در طول این دوره در دوره های زبان آلمانی که به صورت رایگان برگزار میشود، شرکت میکند و یعد از تسلط به زبان آلمانی آمادگی شرکت در دوره های معادل سازی را پیدا میکند و به این ترتیب پس از اتمام این دوره آمادگی لازم را به عنوان دندانپزشک پیدا کرده است.

هزینه تحصیل در دوره های phd در کشور اتریش برای دندانپزشکان در حدود 750 یورو در هر ترم میباشد. هم چنین دانشجویان از 30 ساعت کار در هفته نیز برخوردار میباشند .

لازم به ذکر است که شما میتوانید با مراجعه به قسمت تحصیل پزشکی در اتریش ، تحصیل دندانپزشکی در اتریش ، کار پزشکان در اتریش از اطلاعات جامع تر و کامل تری در زمینه ی مهاجرت پزشکی به کشور اتریش بهره مند شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کار دندانپزشکان در اتریش و اخذ ویزای این کشور می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های مؤسسه بین المللی راد از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید.

نظرات کاربران
اکرمی : سوال
1 0
برای گرفتن ویزای کار دندانپزشکان توی اتریش چیکار باید بکنیم؟
پزشک : آمریکا
1 0
به نظر میرسه پروسه معادل سازی توی اتریش در مقایسه با معادل سازی توی امریکا راحت تر باشه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :