کار دندانپزشکان در آمریکا

6 / 10
از 25 کاربر

کار دندانپزشکان در آمریکا

مهاجرت کاری به آمریکا و شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا، کار دندانپزشکان در آمریکا و اخذ ویزای این کشور و همچنین آزمون های مربوطه برای اخذ اجازه کار دندان پزشکان در آمریکا از مواردی هستند که در این مقاله ذکر شده اند. در ادامه مطلب زیر در زمینه کار دندانپزشکان در آمریکا همراه ما باشید.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به امریکا و کار دندانپزشکان در آمریکا  هر ساله متقضیان بسیاری از سراسر دنیا دارد. اخذ ویزای کاری برای پزشکان و دندانپزشکان از کشور امریکا مستلزم طی کردن پروسه لازم برای آن میباشد. امریکا کشور مهاجر پذیری میباشدو هر ساله علاوه بر دندانپزشکان، افراد بسیاری با اخذ پذیرش از دانشگاههای امریکا و با اخذ ویزای تحصیلی امریکا از سفارت امریکا و یا ویزاهای نامزدی به امریکا مهاجرت کرده و برای اخذ اقامت و گرین کارت امریکا اقدام میکنند. در نظر داشته باشیم که به طور کلی بعد از روی کارآمدن ترامپ در امریکا مهاجرت ایرانیان به امریکا با مشکل مواجه شده است.(کار دندانپزشکان در آمریکا)

کار دندانپزشکان در آمریکا

(کار دندانپزشکان در آمریکا)

رشته های دندانپزشکی نیز مثل رشته های پزشکی رشته ای حساس میباشند که برای مهاجرت نیازمند به طی کردن پروسه معادل سازی هر کشور و قبولی در آزمون های معادل سازی هر کشور میباشد. مهاجرت و کار دندانپزشکان در آمریکا برای کار و یا ادامه تحصیل مستلزم قبولی در آزمون( USMLE  (United States Medical Licensing Examination میباشد.

آزمون USMLE دارای سه مرحله میباشد؛ مرحله دوم این آزمون خود، از دو قسمت تشکیل شده است. مرحله اول آزمون USMLE شامل اطلاعات علوم پایه میباشد. قسمت اول مرحله دوم clinical knowledge  میباشد که به CK شناخته میشود. قسمت دوم مرحله دوم آزمون Clinical Skills میباشد که به CS معروف میباشد. این قسمت از مرحله دوم، آزمون شفاهی میباشد. که شامل ارتباط با بیمار و درمان بیماران حتی در حالت اورژانسی میباشد. بدین ترتیب در این مرحله توانایی زبانی پزشک نیز مورد ارزیابی قرار میگیرد. مرحله اول این آزمون و قسمت دوم مرحله دوم آن در کشورهایی مثل امارات و ترکبه برگزار میگردد. مرحله سوم این آزمون شامل مدیریت کردن یک بیمار تا بهبودی کامل بیمار میباشد که در داخل خود امریکا برگزار میگردد.(کار دندانپزشکان در آمریکا)

پزشکان علاوه بر قبولی در آزمون USMLE برای ورود به خاک امریکا و داشتن اجازه طبابت در امریکا باید شرایط زیر را نیز در نظر داشته باشند:

  • داشتن مدرک زبان آیلتس و نیم
  • دانشگاهی مدرک دانشگاهی معتبر
  • داشتن اجازه طبابت در خاک کشور مبدا

برای طی کردن پروسه آزمون USMLE و قبولی در آزمون های عملی این آزمون قطعاٌ تسلط زبانی پزشک بسیار تإثیر گذار میباشد. هرچند به طور کلی باید در نظر داشته باشید که حتی اخذ بهترین و بالاترین نمرات در این آزمون به معنای گرفتن ویزای پزشکان به امریکا نمیباشد و پروسه اخذ ویزا پروسه متفاوتی میباشد.(کار دندانپزشکان در آمریکا)

لازم به ذکر است که شما میتوانید با مراجعه به قسمت های تحصیل پزشکی در آمریکا ، تحصیل دندانپزشکی در آمریکا ، کار پزشکان در آمریکا و همچنین کار دندانپزشکان در آمریکا  از اطلاعات جامع و کاملتری در زمینه ی مهاجرت پزشکان به خارج از کشور بهره مند شوید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به امریکا، مهاجرت پزشکان به کشورهای اروپایی و مهاجرت پزشکان به استرالیا و کار دندانپزشکان در آمریکا و همچنین پزشکان و پیراپزشکان میتوانید از طریق تماس با شماره های مؤسسه از مشاوره تخصصی کارشناسان مؤسسه بین المللی راد بهره ببرید.

نظرات کاربران
علی : مهاجرت به امریکا
0 2
سلام ببخشید می خواستم ببینم ایا میشه با مدرک دندان پزشکی روسیه بدون معادل سازی به امریکا مهاجرت کرد؟
زینب کرمی : برای دندانپزشکی
0 0
نظر شما چیست ؟
للل : ,آمریکا
4 0
به نظر من مهاجرت دندانپزشکا به آمریکا بهترین گزینه بین کشورها هست.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :