درباره ما

7 / 10
از 9 کاربر

درباره ما

موسسه بین المللی راد یکی از موسسات با سابقه و دارای مشاور حقوقی در ایران، کانادا، استرالیا و بسیاری از کشورها می باشد که فعالیت خود را از سال 1385 در تهران آغاز نموده است. این شرکت با جمع آوری اطلاعات کامل در مورد کلیه رشته ها و گردآوری کارشناسان حرفه ای در زمینه مهاجرت بیشترین و بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می نماید.

هدف اصلی ما در موسسه بین المللی راد ارائه اطلاعات کامل، شامل و صحیح در رابطه با انواع ویزا و روش های اقدام برای دریافت ویزا با توجه به شرایط خاص هر متقاضی است.

درباره ما

مؤسسه بین المللی راد، عمده فعالیت های خود را به جمع آوری به روزترین و جدیدترین اخبار در زمینه مهاجرت به کشورها دیگر و روش های مهاجرت اختصاص داده است، بدین ترتیب جدیدترین راه های مهاجرت به کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا و امریکا همواره در صدر بررسی های تیم پژوهشی مؤسسه بین المللی راد قرار گرفته است؛ مؤسسه راد دارای سابقه بیش از ده سال میباشد و کارشناسان این مؤسسه در زمینه ارائه مشاوره و ارائه خدمات مهاجرتی سابقه ای ده ساله دارند. مؤسسه بین المللی راد دارای متخصصین و کارشناسانی در کشورهای مختلفی میباشد؛ هم چنین صداقت در مشاوره کارشناسان مؤسسه بین المللی راد از مزیت های شناخته شده مؤسسه بین المللی راد میباشد.

مشاوره کارشناسان مؤسسه بین المللی راد به انواع روش های مهاجرت اعم از مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت الحاق به خانواده، ویزای ازدواج، ویزای توریستی و انواع دیگر ویزاها اختصاص دارد.

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اروپایی، کانادا و استرالیا، اخذ بورس و کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه های مختلف در اروپا، کانادا و استرالیا، امکان گذراندن دوره زبان انگلیسی در کالج ها و یا دانشگاه های کشورهای مختلف و اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای کاری از کشورهای مختلف؛ هم چون ویزای های نیروهای متخصص استرالیا و کانادا و ویزای کاری پزشکان و دندانپزشکان کشورهای مختلف ، ویزای توریستی( شینگن) اتحادیه اروپا، ویزای توریستی ده ساله کانادا ، امکان الحاق به خانواده در صورت وجود اعضای درجه یک شخص متقاضی در یکی از کشورهای مقصد و هم چنین امکان گرفتن ویزای ازدواج و یا نامزدی برای شخصی که با یکی از اتباع کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا و ... نامزد کرده و یا ازدواج کرده باشد، امکان پذیر می باشد.

یکی از مواردی که مؤسسه بین المللی راد در آن خبره و زبانزد میباشد، گرفتن اقامت و ویزای های کاری و تحصیلی برای پزشکان و دندانپزشکان از کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا و امریکا میباشد؛ همانطور که احتمالاً مطلع می باشید، کار و یا ادامه تحصیل پزشکان و دندانپزشکان و برخی گروه های پیراپزشکی، پروسه ای متفاوت از رشته های دیگر دارد و ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی و کاری شخص متقاضی توسط سازمان های مربوط در کشور مقصد از الزامات مهاجرت پزشکان ودندانپزشکان و گروه های پیراپزشکی میباشد؛ مؤسسه بین المللی راد با سابقه درخشان در زمینه اعزام نیروهای پزشکی، خدمات حقوقی خود را برای ارزیابی و معادل سازی مدارک پزشکان و دندانپزشکان و گروه های پیراپزشکی در کشورهای اروپایی چون اتریش، دانمارک، نروژ، سوئد و ... استرالیا، کانادا و امریکا  و اخذ ویزای تحصیلی و یا کاری برای پزشکان و دندانپزشکان، ارائه میدهد شاید به اذعان بتوان گفت که تجربه و مهارت مؤسسه بین المللی راد در این خصوص سرآمد میباشد.

نظرات کاربران
سیاوش : شرط سنی برای کار پزشکان
0 0
با سلام. ایا برای پزشکان جهت کار ویا تخصص در انگلیس شرط سنی وجود دارد ؟ تشکر
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام. شرایط سنی وجود داره. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی تلفنی در این زمینه با تلفن های موسسه تماس بگیرید.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام. برای شرایط سنی بالای 30 سال ما کشور های انگلیسی زبان را پیشنهاد نمیکنیم.
علی : ادامه تحصیل دندانپزشکان
0 0
سلام بنده دندانپزشک عمومی هستم قصد ادامه تحصیل جهت اخذ تخصص ارنودنسی را دارم موسسه شما برای ادامه تحصیل دندانپزشکان جهت ورود به دوره های تخصص اقدامی انجام میده؟
علیرضا امیری : حضانت گرفتن فرزند
0 0
با سلام ما در ایران زندگی می کنیم و فرزند نداریم و شاغل هستیم .چگونه می شود در خارج از کشور کودکی را به حضانت بگیریم و به ایران بیاوریم ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :